LV

Virsbūvju remonts

Diemžēl, dzīvē gadās visādi un automašīnas tiek sabojātas gan ceļu satiksmes negadījumos, gan citu cēloņu rezultātā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir, vai nav Jūsu  vaina, Jūsu Škoda ir nepieciešams profesionāls remonts, lai atgrieztu tai oriģinālo izskatu, funkcionalitāti un drošības līmeni. 

Mūsu virsbūvju remonta speciālistu zināšanas, oriģinālās Škoda remonta tehnoloģijas un rezerves daļas ļauj garantēt, ka Jūsu automašīna atgūs savu oriģinālo stāvokli, kāds tas bija pirms avārijas, neradot ne mazākās šaubas par drošību un izturību. 

Jūs esat pelnījuši labāko!

Mēs, Škoda, uzskatām, ka Jūs un Jūsu auto ir pelnījis pašu labāko, tāpēc mēs ievērojam augstākos standartus, lai arī ko mēs darītu.

Mēs sekojam vadlīnijām

Škoda sertificētie speciālisti vienmēr seko ražotāja vadlīnijām, tāpēc Jūs varat būt droši, ka automašīna ir salabota atbilstoši augstākajiem standartiem.

Apmācīts personāls

Škoda augsti novērtē savus darbiniekus, tādēļ regulāri investē apjomīgās izglītības programmās. Šī iemesla dēļ mūsu speciālisti ir zinoši par jaunākajām Škoda tehnoloģijām.

Instrumenti un aprīkojums

Mūsu servisa centrā tiek izmantots jaunākais, ražotāja rekomendētais, aprīkojums un remonta tehnoloģijas, kas nodrošina automašīnas atjaunošanu pēc augstākajiem standartiem.

Škoda oriģinālās rezerves daļas

Mēs izmantojam tikai Škoda oriģinālās rezerves daļas, kas ir būtisks noteikums, lai automašīnu atjaunotu ne vien vizuāli, bet atgrieztu tai sākotnējo drošības līmeni.

Kvalitāte un garantija

Tikai augstāk minēto faktoru ievērošana, ļauj nodrošināt remonta kvalitāti un saglabāt ražotāja noteikto garantiju.