LV

Latvijas tirgum 2021.gadā ŠKODA piegādājusi visvairāk jaunu elektroauto!

ŠKODA – iecienīts zīmols Latvijas auto tirgū.

Populārākais modelis ŠKODA klāstā ir OCTAVIA, kas 2020. gada nogalē tika atzīta par Latvijas Gada Auto un 2021. gadā tika piegādāta 614 klientiem.
ŠKODA KODIAQ krosovers ar 366 piegādātiem auto ir otrs populārākais ŠKODA modeļu portfelī.
Trešajā vietā ar 237 reģistrācijām ierindojas ŠKODA KAROQ, kas jau 2022. gadā pārsteigs ar jaunumiem modeļa atjauninājumos.
ŠKODA KAMIQ pērn izvēlējās 189 klienti, SCALA -143, SUPERB - 140, un mazās klases FABIA  - 101 jauna auto  lietotājs Latvijā.
Arī šogad ŠKODA turpina attīstības ceļu –   tiks piedāvāti vairāku modeļu atjauninājumi un pēc pāris dienām pasaules pirmizrādi tiešsaistē piedzīvos ŠKODA ENYAQ COUPE iV.

Elektroauto segmenta potenciāls nākotnē turpinās saglabāties augsts – ŠKODA ENYAQ iV Latvijā ieradās 2021. gada maijā un līdz gada beigām kopumā tika piegādāti 93 auto, kas nodrošināja šim modelim pārdotākā jaunā elektroauto titulu Latvijā.


ŠKODA jaunumi 2022. gadā.

JAUNĀ ŠKODA FABIA - uzmanību piesaistoša, izsmalcināta un ietilpīga. 

Ceturtās paaudzes FABIA turpina ekstraordināro ŠKODA veiksmes stāstu, piedāvājot visu, kas nepieciešams, un vēl nedaudz vairāk. Pasaulē prezentēta pērnā gada vidū, JAUNĀ ŠKODA FABIA jau ir ieradusies Latvijā. Tas ir mazākais ŠKODA zīmola modelis, kas pieejams ŠKODA  klāstā un tā sākuma cena ir no 14 500 EUR. FABIA ir pieejama Active, Ambition un Elegance aprīkojuma līmeņos, ko ir iespējams papildus aprīkot ar komforta un drošības funkcijām, kā arī izvēlēties kādu no Colour Concept krāsojuma variantiem.

ŠKODA KAROQ - auto ar uzlabotu dizainu, lieliskiem aerodinamikas rādītājiem un ilgtspējīgu interjera apdari. 
Platāks sešstūra formas ŠKODA radiatora režģis, slaidāki priekšējie un aizmugurējie lukturi, kā arī aerodinamiski optimizēti vieglmetāla diski ar melnām Aero uzlikām veido svaigas galvenās vizuālās iezīmes. Jaunie diski, uzlikas aizmugurējā stikla sānos un jauns aizmugurējais spoileris uzlabo automašīnas aerodinamiku un vienlaikus samazina CO2 izmešus. Interjers papildināts ar modernāku apdari, un papildaprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī salona noformējumu no ilgtspējīgiem materiāliem. Jaunās tehnoloģijas – LED Matrix priekšējie lukturi un paplašinātās asistentu sistēmas arī debitē piedāvājuma klāstā.

ŠKODA ENYAQ COUPE iV  - jaunā 4 durvju kupeja, pilnībā elektriska.
ENYAQ COUPÉ iV var lepoties ar izcilu gaisa pretestības koeficientu cd = 0,234, kas ir labākais rādītājs savā segmentā.
Aerodinamisko rādītāju uzlabojums lielākoties panākts ar jaunas formas aizmugurējo daļu un neuzkrītošo spoileri uz bagāžas nodalījuma vāka augšējās malas.
Auto būs iespējams aprīkot arī pārsteidzošo Crystal Face radiatora režģi, kuru izgaismo 131 LED diodes.
Klientiem būs pieejamas komplektācijas ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu, bet elektromotoru jaudas būs no 132 līdz 220 kW.
Interjerā būs pieejami ekoloģiski materiāli, un elegantā kupeja būs maksimāli praktiska, līdzīgi konvencionālajam SUV modelim. 

ŠKODA ENYAQ COUPE iV  pasaules pirmizrāde 31.01.2022. plkst. 17:00: https://skoda-virtual-event.com/