LV

SĪKDATNES

Mūsu vietne, tāpat kā parasti daudzas citas vietnes, izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas arī vietnes apmeklētāju skaita un dažādu sadaļu statistikas uzskaitei, dažu vietnes funkciju izmantošanai un vietnes satura atainošanai atbilstoši lietotājam. Savāktie dati tiek izmantoti, piemēram, arī vietnes attīstīšanai, reklāmas rezultātu uzskaitei un reklāmas virzīšanai ārpus mūsu vietnes. 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza apjoma teksta datnes, kas, apmeklējot vietni, tiek saglabātas, piemēram, lietotāja datora vai mobilās ierīces interneta pārlūka atmiņā. Sīkdatne nesatur personas datus un ar to nav iespējams identificēt atsevišķus apmeklētājus. Sīkdatņu saglabāšanu var aizliegt, mainot pārlūka iestatījumus. Iespējams, ka sīkdatņu aizliegšana var kavēt dažu vietnes funkciju lietošanu. Rēķinies arī ar to, ka sīkdatņu iestatījumi ir ierīcē un interneta pārlūkā balstīti. 

Mūsu izmantotās sīkdatnes

Google Analytics: analītiska sīkdatne, ar kuru vāc analītiskus datus par vietnes lietotājiem. Datus var izmantot arī reklāmas virzīšanai Google reklāmas tīklā. Google Adwords / DoubleClick: sīkdatne reklāmu virzīšanai un rezultātu uzraudzībai Google reklāmas tīklā. Adform: sīkdatne reklāmu virzīšanai un rezultātu uzraudzībai Adform reklāmas tīklā. Facebook Pixel: sīkdatne reklāmu virzīšanai un rezultātu uzraudzībai Facebook. Google Tag Manager: sīkdatne, caur kuru administrējam vietnē izvietojamās sīkdatnes. 

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu vietnē var būt saturs, saites un kontakti uz trešo personu vietnēm un sociālo mediju saziņas spraudņi saistībā ar mūsu vietnē esošajiem, piemēram, Facebook un YouTube video. Trešo personu lietotnēs piemēro konkrētās personas datu aizsardzības paziņojumu, ar kuru vari iepazīties, izmantojot konkrētās personas pakalpojumu. 

No sīkdatnes iegūstamās informācijas lietotāji

Caur iepriekš minētajām sīkdatnēm savāktos datus izmanto SKANDI MOTORS Liepāja un atsevišķi izvēlēti apakšuzņēmēji, kas nodarbojas ar vietņu attīstīšanu, analīzi un reklāmu.