LV

Līzings

Vēlaties savā īpašumā iegūt jaunu vai mazlietotu automašīnu? Neatlieciet pirkumu uz vēlāku laiku - piemērotākais risinājums tās tūlītējai iegādei ir līzings!
Skandi Motors profesionālā komanda Liepājā  parūpēsies par Jums piemērotāko finansējuma risinājumu, un jau pavisam drīz Jūsu vēlmes kļūs par īstenību!


Lai iegādātos automašīnu, Jūs varat izmantot:

Finanšu līzingu (nomas pirkums)

Piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ilgstoši un līzinga termiņa beigās iegūt to savā īpašumā. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz noteiktu periodu. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu un aizdevuma procentiem. Līzinga perioda beigās automašīnas vērtība ir 100% apmērā izmaksāta un Jūs iegūstat īpašuma tiesības.
Ieguvums: īpašuma tiesības līzinga termiņa beigās, neierobežots nobraukums līzinga periodā.

Operatīvo līzingu (nomu)

Piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ierobežotu laiku un termiņa beigās to nodot līzinga kompānijai, neuztraucoties par tās realizāciju. Jūs vienojaties ar automašīnas pārdevēju par Jums vēlamo līzinga periodu un kopējo automašīnas nobraukumu līzinga periodā; pēc tā automašīnas pārdevējs nosaka automašīnas atlikušo vērtību līzinga perioda beigās. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz atrunāto termiņu ar atrunāto kopējo automašīnas nobraukumu, kas Jums ir jāievēro. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu. Līzinga perioda beigās Jūs nododat automašīnu līzinga kompānijai tādā stāvoklī, kas atbilst normālam nolietojumam un atrunātajam kopējam nobraukumam.

Ieguvums: zemāks ikmēneša maksājums, līzinga termiņa beigās nav jāraizējas par automašīnas realizāciju. Ja Jums ir vēlme turpināt lietot automašīnu, Jūs varat to izpirkt no līzinga kompānijas vai turpināt nomāt atbilstoši finanšu līzinga noteikumiem.

Līzinga noformēšanas procedūra

Par līzinga noformēšanu aicinām sazināties ar mūsu finansēšanas speciālisti
Ievu Kazbuķi pa tālruni: +371 28 475 488.


Sadarbības partneri: